O nás

Spoločnosť WROPOOL začala pôsobiť v oblasti výroby a montáže žalúzií na slovenskom trhu už v roku 1993. Neskôr rozšírila svoju výrobu o rolety, siete proti hmyzu, závesy a japonské steny. Dnes sa zaoberá celou škálou tieniacej techniky, interiérovým tienením ako aj exteriérovým, záhradnými tieniacimi systémami až po atypické riešenia zatienenia vyhovujúce tým najnáročnejším požiadavkám.

Pretože našim hlavným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov, veľký dôraz kladieme na kvalitu prevedenia samotného výrobku v celom výrobnom procese, vrátane jeho konečnej montáže u zákazníka.

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne, snažíme sa vyhovieť všetkým želaniam a pritom dodržať profesionálnu kvalitu všetkých dodávaných produktov. Široká škála materiálov, stovky farebných odtieňov, špičkové strojové vybavenie, profesionálni pracovníci a nespočetné množstvo spokojných zákazníkov nás radia medzi najúspešnejšie firmy v oblasti interiérovej a exteriérovej tieniacej techniky na trhu.70% nami ponúkaných produktov vyrábame vo vlastných dielňach, čím zodpovedáme tak za kvalitu materiálov ako aj kvalitu technického prevedenia. Pre zaobstaranie ostatných produktov v ponuke spolupracujeme s profesionálnymi externými dodávateľmi.